Chelsea kontra Newcastle, wynik spotkania: 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chelsea i Newcastle zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-28 15:30 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Chelsea a Newcastle.

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chelsea zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Newcastle zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły i piłkarze jak często serwują kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Chelsea i Newcastle i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stamford Bridge.