Spotkanie między Chelsea i Norwich na obiekcie Stamford Bridge - wynik końcowy 7-0

Chelsea - Norwich, wynik 7-0.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea a Norwich zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 7-0.

W dniu 2021-10-23 11:30 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Norwich.

Gole strzelali: M. Mount 8' 1-0 Jorginho C. Hudson-Odoi 18' 2-0 M. Kovačić R. James 42' 3-0 M. Mount B. Chilwell 57' 4-0 M. Kovačić M. Aarons 62' 5-0 M. Mount 85' 6-0 M. Mount 90' 7-0 R. Loftus-Cheek

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 45' Ben Gibson 55' Ben Gibson 65' Mathias Normann 83'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Norwich: Ben Gibson 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Chelsea stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Newcastle i Malmo FF. Kolejno natomiast Norwich z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Southampton.

Wierni fani śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Pierre Lees Melou raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Chelsea i Norwich jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.