Spotkanie Brentford kontra Chelsea zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Brentford Community Stadium

W dniu 2021-10-16 16:30 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Brentford a Chelsea.

Pierwsza część spotkania między Brentford i Chelsea zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: B. Chilwell 45' 0-1

Żółte kartki Brentford: Sergi Canós 32'

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 18'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Stoke City i Burnley. Kolejno natomiast Chelsea z Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Southampton.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Sergi Canós Mateo Kovačić często zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Interesujące walki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż zmagania męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Brentford i Chelsea i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Brentford Community Stadium.