Spotkanie West Ham - Chelsea dnia 2023-08-20 15:30 na obiekcie London Stadium: 3-1

Dnia 2023-08-20 15:30 na stadionie London Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy West Ham a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Ham a Chelsea wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: N. Aguerd 7' 1-0 J. Ward-Prowse C. Chukwuemeka 28' 1-1 M. Antonio 53' 2-1 J. Ward-Prowse Lucas Paquetá 90' 3-1

Żółte kartki West Ham: Nayef Aguerd 13' Lucas Paquetá 35' Emerson Palmieri 45' Nayef Aguerd 67'

Żółte kartki Chelsea: Axel Disasi 36' Carney Chukwuemeka 40' Nicolas Jackson 72'

Czerwone kartki West Ham: Nayef Aguerd 67'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu West Ham stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Luton i Manchester City a Chelsea podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami AFC Wimbledon i Nottingham Forest.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Nayef Aguerd Axel Disasi nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe gole i asysty dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, że są to mecze statyczne. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak West Ham i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, London Stadium.