Chelsea kontra Brentford, wynik meczu - 0-2

Chelsea kontra Brentford zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2023-04-26 18:45 na stadionie Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Brentford.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea i Brentford zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: César Azpilicueta 37' 0-1 B. Mbeumo 78' 0-2 S. Baptiste

Żółte kartki Chelsea: Wesley Fofana 73'

Żółte kartki Brentford: Mathias Jensen 46' Rico Henry 73'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Nottingham Forest a Brentford z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Tottenham.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Premier League. Złożone z zdolnych graczy drużyny piłkarskie i piłkarze jak Wesley Fofana Mathias Jensen systematycznie zapewniają pierwszorzędnym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Potyczki między piłkarzami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Chelsea i Brentford jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stamford Bridge.