Spotkanie Chelsea - Crystal Palace zakończone wynikiem 1-0

Chelsea - Crystal Palace, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea a Crystal Palace wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Chelsea a Crystal Palace.

Gole strzelali: K. Havertz 64' 1-0 H. Ziyech

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 49' Conor Gallagher 84'

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 26' Nathaniel Clyne 42' Eberechi Eze 52' Will Hughes 83' Marc Guéhi 88'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia spotkania to Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Chelsea stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz West Ham a Crystal Palace podejmie Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Manchester United.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jorginho Cheick Doucouré nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są zaciekłe, rzadko zdarza się, że mecze nas męczą. Obserwujemy idealne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Chelsea i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.