Mecz Sheffield Utd - Chelsea zakończony wynikiem 2-2

Mecz pomiędzy Sheffield Utd a Chelsea zakończył się remisem 2-2 w ramach 32. kolejki Premier League. Spotkanie, które odbyło się w Bramall Lane, było pełne emocji do ostatnich minut, a końcowy rezultat nie pozostawił wątpliwości, że obie drużyny dały z siebie wszystko. Choć mecz odbył się dzień wcześniej, to wciąż gorące dyskusje towarzyszą tej niezwykle zaciętej rywalizacji.

Sheffield Utd zremisował z Chelsea 2-2 na Bramall Lane

Mecz pomiędzy Sheffield Utd a Chelsea zakończył się remisem 2-2 w ramach 32. kolejki Premier League. Spotkanie odbyło się wczoraj na stadionie Bramall Lane o godzinie 16:30. Sędzią głównym był Robert Jones z Anglii.

Chelsea wyszła na prowadzenie po golach Thiago Silvy w 11. minucie, który wykorzystał podanie od C. Gallaghera. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli za sprawą J. Bogla, który w 32. minucie doprowadził do wyrównania po asyście G. Hamera, ustalając wynik na 1-1 do przerwy.

W drugiej połowie to Chelsea ponownie objęła prowadzenie po bramce N. Madueke'a w 66. minucie, po podaniu od C. Palmera. Mecz wyrósł na emocjonujące widowisko, a gdy wydawało się, że goście wywiozą pełną pulę, Sheffield Utd w końcówce znalazło siłę na reakcję. O. McBurnie w 90. minucie strzelił gola po asyście C. Archera, ustalając wynik na 2-2.

Obie drużyny grały z dużym zaangażowaniem, co znalazło odzwierciedlenie w liczbie żółtych kartek. Gospodarze otrzymali kartki: Ben Brereton Díaz w 52., Jack Robinson w 58., Oliver Arblaster w 89., Anel Ahmedhodžić w 90. minucie. Z kolei zawodnicy Chelsea upomniani byli następująco: Trevoh Chalobah w 41., Marc Cucurella w 86. minucie.

Nie odnotowano wykluczeń żadnej drużyny w trakcie tego spotkania. Sheffield Utd w kolejnych meczach zmierzy się z Brentford, Burnley oraz Manchester United, natomiast Chelsea czekają konfrontacje z Evertonem, Brighton i Manchesterem City.