Na obiekcie Stamford Bridge dnia 2021-09-25 11:30 miało miejsce spotkanie Chelsea kontra Manchester City zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chelsea a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-09-25 11:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Chelsea a Manchester City.

Gole strzelali: Gabriel Jesus 53' 0-1 João Cancelo

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 77' Andreas Christensen 78' Antonio Rüdiger 84'

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 65' Rúben Dias 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Chelsea zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Southampton i Brentford. Kolejno natomiast Manchester City z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Burnley.

Wierni kibice śledzą interesujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Marcos Alonso Aymeric Laporte systematycznie gwarantują wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nudne. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Chelsea oraz Manchester City z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stamford Bridge.