Mecz Chelsea kontra Newcastle zakończony wynikiem 3-2

W ostatniej kolejce Premier League doszło do niezwykle emocjonującego starcia na Stamford Bridge, gdzie Chelsea podejmowała drużynę Newcastle. Mecz, rozegrany 11 marca o godzinie 20:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 3-2 po zaciętej rywalizacji, która trzymała widzów w napięciu do samego końca.

Relacja z meczu piłki nożnej Chelsea - Newcastle

W Stamford Bridge odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Chelsea i Newcastle, które zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które miało miejsce 11 marca o godzinie 20:00, okazało się niezwykle wyrównane, pełne zwrotów akcji i dramatycznych momentów.

Na murawie zagoszczęli zawodnicy Chelsea oraz Newcastle, gotowi do walki o punkty w ramach 28. kolejki Premier League. Sędzia główny John Brooks z Anglii prowadził mecz, trzymając w ryzach obie drużyny w trakcie emocjonujących starć na boisku.

W pierwszej połowie to N. Jackson z Chelsea już w 6. minucie otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę po asyście C. Palmera. Jednak goście szybko odpowiedzieli, gdy w 43. minucie to A. Isak doprowadził do wyrównania, pokonując bramkarza Chelsea po zagraniu Bruno Guimarãesa.

Druga połowa okazała się równie pełna emocji. W 57. minucie C. Palmer ustalił wynik na 2-1 na korzyść Chelsea, wykorzystując świetne podanie od E. Fernándeza. Gospodarze nie zwalniali tempa, a w 76. minucie to M. Mudryk wpisał się na listę strzelców, powiększając prowadzenie Chelsea. Mimo to Newcastle nie poddało się i w samej końcówce, w 90. minucie, J. Murphy zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny, zmniejszając wynik do 3-2.

Spotkanie obfitowało również w kartki. Żółte kartki otrzymali zawodnicy obu drużyn. W Chelsea ukarani zostali Raheem Sterling, Đorđe Petrović oraz Moisés Caicedo. Natomiast żółtą kartkę w ekipie Newcastle zobaczył Joe White, a żadnej z drużyn nie spotkała czerwona kartka.

Po zakończonym meczu Chelsea ma przed sobą kolejne wyzwania, mierząc się z Burnley, Manchesterem United oraz Sheffield United. Newcastle natomiast zmierzy się z West Hamem, Evertonem oraz Fulham w najbliższych spotkaniach Premier League.