Spotkanie Chelsea - Burnley, wynik 2-2

W ostatniej kolejce Premier League na Stamford Bridge doszło do emocjonującego starcia pomiędzy Chelsea a Burnley, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz odbył się trzy dni temu o godzinie 15:00, a po pierwszej połowie prowadzenie utrzymywała drużyna gospodarzy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zakończyło się to spotkanie pełne zwrotów akcji!

Relacja z meczu pomiędzy Chelsea a Burnley

Chelsea podejmowała na własnym boisku ekipę Burnley w ramach 30. kolejki Premier League. Starcie odbyło się na Stamford Bridge o godzinie 15:00. Sędzią głównym spotkania był Darren England z Anglii.

To było widowisko pełne napięcia i emocji od samego początku. Chelsea otworzyła wynik w 44. minucie za sprawą C. Palmera, który skutecznie wykorzystał sytuację po asyście niezawodnego kolegi. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1-0 dla gospodarzy.

Po przerwie, na murawie zaczęło się dziać. W 47. minucie J. Cullen, zespół z Burnley, doprowadził do wyrównania po precyzyjnym strzale, nie dając szans bramkarzowi Chelsea. Ale gospodarze nie zamierzali się poddawać. W 78. minucie C. Palmer ponownie wpisał się na listę strzelców, zapewniając prowadzenie Chelsea po asyście R. Sterlinga.

Jednak radość kibiców Chelsea nie trwała długo, gdyż zaledwie trzy minuty później J. Cullen ponownie był skuteczny i ustalił wynik meczu na 2-2. Mecz zakończył się z impasem, obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

W trakcie gry arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Dla gospodarzy zostali ukarani Marc Cucurella oraz Conor Gallagher, z kolei w zespole gości kartki obejrzeli Lorenz Assignon, dwukrotnie, Josh Cullen oraz Maxime Estève. Niestety, z boiska został usunięty Lorenz Assignon, który z Burnley musiał kontynuować grę w dziesiątkę.

Po emocjonującym spotkaniu, Chelsea zmierzy się w kolejnych meczach z Manchester United, Sheffield Utd oraz Everton, natomiast Burnley spotka się z zespołami Wolves, Everton oraz Brighton. Fanów czekają kolejne widowiska pełne sportowych emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.