Mecz między Crystal Palace i Chelsea na obiekcie Selhurst Park: wynik końcowy 1-3

W ostatniej kolejce rozgrywek angielskiej Premier League drużyna Crystal Palace podejmowała u siebie silny zespół Chelsea. Mecz, który odbył się w Selhurst Park, okazał się pełen emocji i zwrotów akcji. Choć gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ostatecznie to goście z Londynu odnieśli zwycięstwo 3-1, zdobywając cenne trzy punkty. Spotkanie to miało miejsce w dniu 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał na niespodziewane prowadzenie Crystal Palace 1-0.

Crystal Palace - Chelsea 1-3 (1-0) - Premier League

Dzisiejszy wieczór na Selhurst Park obfitował w emocje, gdyż Crystal Palace podejmowało mocnego rywala - Chelsea. Mecz zakończył się wynikiem 1-3, choć pierwsza połowa dawała nadzieję kibicom gospodarzy, zanim Chelsea rozpoczęła swoją ofensywną machinę.

Sprawozdanie z meczu:

1' - Rozpoczęcie spotkania. Selhurst Park dzisiaj tętnił futbolową energią, a kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoje zespoły.

30' - GOOOL! Crystal Palace wychodzi na prowadzenie po trafieniu Jeffersona Lermy! Wspaniała akcja i precyzyjny strzał, który pokonuje bramkarza Chelsea. Kibice oszaleli z radości!

47' - Bramka dla Chelsea! Conor Gallagher wyrównuje po przerwie, asystującemu Mario Gusto! Goście zaczynają odrabiać straty.

70' - Żółta kartka dla Jeffersona Lermy za faul na pomocniku Chelsea. Gospodarze próbują utrzymać prowadzenie, ale presja gości robi się coraz większa.

80' - Kolejne ostrzeżenie dla Crystal Palace - Daniel Muñoz otrzymuje żółtą kartkę za brutalne wejście.

90' - Wspaniała końcówka meczu dla Chelsea! Najpierw Conor Gallagher zdobywa swojego drugiego gola, wyrównując stan meczu, a następnie Carlos Palmer oraz Cristian Rodríguez Fernandez przypieczętowują zwycięstwo gości! Crystal Palace niemalże bezradne w obliczu ataku Chelsea.

90' - Axel Disasi z Chelsea otrzymuje żółtą kartkę w doliczonym czasie gry, lecz to już nie miało znaczenia dla wyniku.

Po pełnym emocji spotkaniu, Chelsea odchodzi z zasłużonymi trzema punktami, pokonując Crystal Palace na ich własnym terenie. Co za wieczór na Selhurst Park! Kibice obu drużyn mieli okazję przeżyć prawdziwe piłkarskie emocje. Następne mecze obu zespołów zapowiadają się równie interesująco, a fani nie mogą doczekać się kolejnych starć na murawie Premier League!