Na obiekcie Stamford Bridge dnia 2022-05-22 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Chelsea oraz Watford zakończony wynikiem 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chelsea i Watford wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Chelsea a Watford.

Gole strzelali: K. Havertz 11' 1-0 Kenedy D. Gosling 87' 1-1 A. Masina R. Barkley 90' 2-1 R. James

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Watford:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Chelsea stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Watford z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak stale zapewniają wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy idealne asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania statyczne. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League. Chelsea i Watford jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stamford Bridge.