Spotkanie Chelsea vs Newcastle zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Chelsea oraz Newcastle zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Chelsea a Newcastle.

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Gillett. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chelsea stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Newcastle z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele emocji. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty czy gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania męczą kibica. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Udział takich popularnych drużyn jak Chelsea oraz Newcastle w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stamford Bridge.