Na obiekcie Stamford Bridge dnia 2022-01-23 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Chelsea oraz Tottenham: wynik końcowy 2-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea i Tottenham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-01-23 16:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Chelsea oraz Tottenham.

Gole strzelali: H. Ziyech 47' 1-0 C. Hudson-Odoi Thiago Silva 55' 2-0 M. Mount

Żółte kartki Chelsea: Thiago Silva 24' Jorginho 42'

Żółte kartki Tottenham: Japhet Tanganga 37'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chelsea stawi czoła Plymouth, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Wolves.

Oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Thiago Silva Japhet Tanganga raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, iż zmagania nudzą. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Chelsea i Tottenham w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stamford Bridge.