Spotkanie Chelsea kontra Wolves dnia 2022-10-08 14:00 - końcowy wynik 3-0

Chelsea kontra Wolves, wynik 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chelsea a Wolves zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Chelsea a Wolves.

Gole strzelali: K. Havertz 45' 1-0 M. Mount C. Pulišić 54' 2-0 M. Mount A. Broja 89' 3-0 M. Kovačić

Żółte kartki Chelsea: César Azpilicueta 22' Jorginho 60'

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chelsea zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Brentford. Kolejno natomiast Wolves z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Leicester.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak César Azpilicueta nader często zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Chelsea oraz Wolves i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stamford Bridge.