Spotkanie Southampton kontra Chelsea, wynik końcowy 0-6

Southampton kontra Chelsea 0-6. Dnia 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu między Southampton a Chelsea wynik to 0-4. Końcowy wynik meczu to 0-6.

 

Gole strzelali: Marcos Alonso 8' 0-1 M. Mount M. Mount 16' 0-2 T. Werner 22' 0-3 K. Havertz 31' 0-4 T. Werner 49' 0-5 M. Mount 54' 0-6

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 60'

Żółte kartki Chelsea:

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu to Kevin Friend, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Southampton stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Burnley i Brighton a Chelsea z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Arsenal.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Jan Bednarek częstokroć zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Southampton i Chelsea i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, St. Mary's Stadium.