Na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2022-01-18 20:00 odbyło się spotkanie Brighton - Chelsea: wynik 1-1

W dniu 2022-01-18 20:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Brighton oraz Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brighton a Chelsea wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: H. Ziyech 28' 0-1 N. Kanté A. Webster 60' 1-1 A. Mac Allister

Żółte kartki Brighton: Dan Burn 80'

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 59' Antonio Rüdiger 81'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brighton zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Watford oraz Burnley. Kolejno natomiast Chelsea z Plymouth. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Crystal Palace.

Wierni fani śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Dan Burn Marcos Alonso stale gwarantują własnym kibicom wiele emocji. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League. Brighton oraz Chelsea jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak The American Express Community Stadium.