Chelsea vs Nottingham Forest, wynik spotkania - 0-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chelsea i Nottingham Forest wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-09-02 14:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4. Zmierzyły się Chelsea i Nottingham Forest.

Gole strzelali: A. Elanga 48' 0-1 T. Awoniyi

Żółte kartki Chelsea: Ben Chilwell 31' Nicolas Jackson 36' Conor Gallagher 43'

Żółte kartki Nottingham Forest: Ola Aina 41' Ryan Yates 61' Nuno Tavares 86' Matt Turner 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Brighton. Kolejno natomiast Nottingham Forest zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Brentford.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Premier League. Złożone z zdolnych obrońców i napastników futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Ben Chilwell Ola Aina nierzadko zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, że zmagania nas męczą. Trafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz gole, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Chelsea i Nottingham Forest z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stamford Bridge.