Spotkanie Chelsea vs Wolves na obiekcie Stamford Bridge dnia 2022-05-07 14:00: wynik 2-2

Chelsea vs Wolves, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea oraz Wolves wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-05-07 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Chelsea oraz Wolves.

Gole strzelali: R. Lukaku 56' 1-0 R. Lukaku 58' 2-0 C. Pulisic Trincão 79' 2-1 Chiquinho C. Coady 90' 2-2 Chiquinho

Żółte kartki Chelsea: César Azpilicueta 27'

Żółte kartki Wolves: Romain Saïss 36' Pedro Neto 45' João Moutinho 51'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu - Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Chelsea zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Leicester. Kolejno natomiast Wolves z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Liverpool.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak César Azpilicueta Romain Saïss nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko zdarza się, że są to spotkania nużące. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chelsea oraz Wolves w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.