Mecz Manchester United vs Chelsea na stadionie Old Trafford: 1-1

Pierwsza część spotkania między Manchester United i Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-04-28 18:45 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Manchester United a Chelsea.

Gole strzelali: Marcos Alonso 60' 0-1 K. Havertz Cristiano Ronaldo 62' 1-1 N. Matić

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Chelsea: Antonio Rüdiger 87'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter meczu - Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester United stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Wolves natomiast Chelsea z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i .

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i piłkarze jak Antonio Rüdiger wielokrotnie gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na efektowne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż potyczki nas męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Manchester United i Chelsea z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Old Trafford.