Spotkanie Aston Villa kontra Chelsea zakończone wynikiem 1-3 dnia 2021-12-26 17:30 na stadionie Villa Park

Dnia 2021-12-26 17:30 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Aston Villa oraz Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Aston Villa a Chelsea wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: R. James 28' 1-0 Jorginho 34' 1-1 R. Lukaku 56' 1-2 C. Hudson-Odoi Jorginho 90' 1-3

Żółte kartki Aston Villa: Emiliano Martínez 33' Tyrone Mings 64' Ezri Konsa 90'

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 70'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Aston Villa zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Manchester United. Kolejno natomiast Chelsea podejmie Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Tottenham.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Emiliano Martínez Marcos Alonso raz za razem zapewniły wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wspaniałe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Aston Villa oraz Chelsea i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Villa Park.