Spotkanie między Wolves i Chelsea dnia 2021-12-19 14:00 na stadionie Molineux Stadium: końcowy wynik 0-0

Wolves kontra Chelsea, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Wolves oraz Chelsea wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki - 18. Zmierzyły się Wolves i Chelsea.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki Chelsea: Trevoh Chalobah 30' Antonio Rüdiger 33'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wolves stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Arsenal i Manchester United. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Brighton.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Trevoh Chalobah raz za razem zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami ligowymi są nader zażarte, rzadko zdarza się, że spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na nieczyste faule, wyśmienite gole czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazśledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Wolves oraz Chelsea oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Molineux Stadium.