Na obiekcie Molineux Stadium dnia 2023-04-08 14:00 miało miejsce spotkanie między Wolves oraz Chelsea zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-04-08 14:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Wolves a Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania między Wolves a Chelsea wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Matheus Nunes 31' 1-0

Żółte kartki Wolves: Mario Lemina 39' João Gomes 59'

Żółte kartki Chelsea: Marc Cucurella 49' Raheem Sterling 63' Conor Gallagher 67' Mateo Kovačić 87' Ben Chilwell 89'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wolves zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Real Madrid.

Oddani kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Mario Lemina Marc Cucurella często sprawiają fantastycznym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty czy bramki, brutalne faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wolves i Chelsea w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Molineux Stadium.