Spotkanie pomiędzy Chelsea i Nottingham Forest na stadionie Stamford Bridge: 2-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chelsea a Nottingham Forest zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-05-13 14:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Chelsea a Nottingham Forest.

Gole strzelali: T. Awoniyi 13' 0-1 Renan Lodi R. Sterling 51' 1-1 R. Sterling 58' 2-1 R. Loftus-Cheek T. Awoniyi 62' 2-2 O. Mangala

Żółte kartki Chelsea: João Félix 69' Thiago Silva 73' Conor Gallagher 79'

Żółte kartki Nottingham Forest: Renan Lodi 83'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny arbiter spotkania to Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chelsea stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Manchester United i Newcastle natomiast Nottingham Forest podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i .

Wierni fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak João Félix Renan Lodi częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele wrażeń. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że spotkania męczą fana. Zdarzają się spektakularne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Chelsea oraz Nottingham Forest i ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stamford Bridge.