Leeds kontra Chelsea, wynik meczu: 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Leeds a Chelsea wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Chelsea.

Gole strzelali: B. Aaronson 33' 1-0 Rodrigo 37' 2-0 J. Harrison J. Harrison 69' 3-0 Rodrigo

Żółte kartki Leeds:

Żółte kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 9' Raheem Sterling 36' Kalidou Koulibaly 84'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Leeds stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Brighton i Everton. Kolejno natomiast Chelsea podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i West Ham.

Fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Kalidou Koulibaly niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz gole, ostre faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Leeds i Chelsea i ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Elland Road.