Mecz pomiędzy Manchester City i Chelsea zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Etihad Stadium

Manchester City - Chelsea, wynik 1-0. Dnia 2023-05-21 15:00 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Manchester City a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Manchester City i Chelsea wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: J. Álvarez 12' 1-0 C. Palmer

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Chelsea: Kai Havertz 18' Enzo Fernández 66'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester City zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Brentford i Manchester United. Kolejno natomiast Chelsea z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i .

Fani śledzą niezwykle interesujące starcia ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Kai Havertz nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom wiele emocji. Walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska męczą. Systematycznie trafiamy na wyśmienite asysty i bramki, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Manchester City i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Etihad Stadium.