Spotkanie między West Ham i Chelsea zakończone wynikiem 1-1 na stadionie London Stadium

West Ham - Chelsea 1-1. W dniu 2023-02-11 12:30 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą West Ham i Chelsea.

Pierwsza część spotkania między West Ham i Chelsea zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: João Félix 16' 0-1 E. Fernández Emerson 28' 1-1 J. Bowen

Żółte kartki West Ham: Vladimír Coufal 55'

Żółte kartki Chelsea: Benoît Badiashile 64'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Manchester United natomiast Chelsea z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Tottenham.

Liczni fani śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z zdolnych napastników i obrońców zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Vladimír Coufal Benoît Badiashile nieustannie sprawiają wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne gole i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między graczami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nudzą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Premier League i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. West Ham i Chelsea i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak London Stadium.