Back to Top

Chelsea vs Newcastle 3-2

Mecz Chelsea kontra Newcastle zakończony wynikiem 3-2

W ostatniej kolejce Premier League doszło do niezwykle emocjonującego starcia na Stamford Bridge, gdzie Chelsea podejmowała drużynę Newcastle. Mecz, rozegrany 11 marca o godzinie 20:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 3-2 po zaciętej rywalizacji, która trzymała widzów w napięciu do samego końca.

Mecz pomiędzy Brentford - Chelsea, wynik 2-2

Spotkanie pomiędzy Brentford i Chelsea zakończone wynikiem 2-2 dnia 2024-03-02 15:00 na obiekcie Gtech Community Stadium

W ostatniej kolejce Premier League doszło do niesamowicie emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na terenie Gtech Community Stadium. Meczu nie brakowało dramaturgii, a ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami po remisowym wyniku 2-2. Chelsea prowadziła 1-0 na przerwę, ale ostatecznie Brentford zdołało odrobić straty, co wpisało się na kartę kolejki 27.

Mecz Crystal Palace - Chelsea, wynik 1-3

Mecz między Crystal Palace i Chelsea na obiekcie Selhurst Park: wynik końcowy 1-3

W ostatniej kolejce rozgrywek angielskiej Premier League drużyna Crystal Palace podejmowała u siebie silny zespół Chelsea. Mecz, który odbył się w Selhurst Park, okazał się pełen emocji i zwrotów akcji. Choć gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ostatecznie to goście z Londynu odnieśli zwycięstwo 3-1, zdobywając cenne trzy punkty. Spotkanie to miało miejsce w dniu 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał na niespodziewane prowadzenie Crystal Palace 1-0.

Mecz pomiędzy Manchester City kontra Chelsea 1-1

Na stadionie Etihad Stadium dnia 2024-02-17 17:30 odbyło się spotkanie Manchester City vs Chelsea - końcowy wynik 1-1

W meczu 25. kolejki Premier League pomiędzy Manchester City a Chelsea padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu, 17 lutego o godzinie 17:30 na Etihad Stadium, dostarczyło kibicom wielu emocji. Mimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Przedstawiamy szczegóły tego zaciętego starcia.

Chelsea vs Wolves 2-4

Chelsea - Wolves, wynik meczu: 2-4

W miniony weekend na Stamford Bridge odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Wolves. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 4-2, mimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 2-1. Mecz rozegrano 4 lutego o godzinie 14:00 w ramach 23. kolejki Premier League. To było niezwykle widowiskowe starcie, które dostarczyło kibicom wiele emocji.

Mecz Liverpool kontra Chelsea 4-1

Mecz pomiędzy Liverpool i Chelsea na stadionie Anfield dnia 2024-01-31 20:15: wynik końcowy 4-1

W ostatnim meczu Premier League na Anfield, Liverpool okazało się lepsze od Chelsea, wygrywając z wynikiem 4-1. Meczu rozegrano siedem dni temu, 31 stycznia o godzinie 20:15. Liverpool dominowało od pierwszego gwizdka, prowadząc 2-0 na przerwę i utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. To było widowisko, które zapadnie w pamięć fanów obu drużyn na długi czas.

Chelsea - Fulham zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2024-01-13 12:30 odbyło się spotkanie Chelsea vs Fulham: 1-0

Dzisiaj odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Chelsea i Fulham, który miał miejsce na Stamford Bridge. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Chelsea. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki Premier League, a jedynego gola zdobyto przed przerwą. Więcej szczegółów poniżej.