Mecz między Chelsea oraz Manchester United dnia 2022-10-22 16:30: wynik końcowy 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea i Manchester United wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-22 16:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 13 pomiędzy Chelsea a Manchester United.

Gole strzelali: Jorginho 87' 1-0 Casemiro 90' 1-1 L. Shaw

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 90'

Żółte kartki Manchester United: Antony 32' Fred 86' Lisandro Martínez 90' Luke Shaw 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chelsea stawi czoła Red Bull Salzburg, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Dinamo Zagreb a Manchester United podejmie Sheriff Tiraspol. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Real Sociedad.

Bardzo często fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Jorginho Antony nieprzerwanie serwują fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między drużynami futbolowymi okazują się zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że spotkania nudzą kibica. Regularnie zdarzają się widowiskowe gole czy asysty, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Chelsea i Manchester United jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stamford Bridge.