Dnia 2022-03-10 19:30 odbył się mecz między Norwich i Chelsea - 1-3

Norwich - Chelsea, wynik końcowy 1-3. Dnia 2022-03-10 19:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Norwich i Chelsea zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: T. Chalobah 3' 0-1 M. Mount M. Mount 14' 0-2 K. Havertz T. Pukki 69' 1-2 K. Havertz 90' 1-3 N. Kanté

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Chelsea: Edouard Mendy 68' Trevoh Chalobah 80'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Norwich stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Burnley i Manchester United. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Brentford.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Edouard Mendy nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Przyciągające uwagę walki między graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nużące. Natrafiamy na książkowe asysty czy gole, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Norwich i Chelsea w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Carrow Road.